KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334325

nr 1733 4325

Louise Peyro-Carlberg. Signerad, daterad 43. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:16:06